ייעוץ שיווקי לחברות נדל"ן

ניהול השיווק

של פרויקטים לבניה

GS GROUP מתמחה בניהול השיווק של פרויקטים לבניה. לרשותנו עומד צוות בעל ניסיון רב בעולמות השיווק, ובכלל זה ניהול תקציבי שיווק ופרסום גדולים, התמחות בשיווק דיגיטלי ועבודה מונחית יעדים ותוצאות.

אנחנו מעניקים לחברה היזמית ראש שקט בכל הקשור לתחום השיווק ולוקחים אחריות על פעילות השיווק השוטפת, החל מניתוח השוק, פילוח קהלי היעד ובניית האסטרטגיה השיווקית, דרך יישום התכנית השיווקית עצמה, קידום במדיות הרלבנטיות וכלה בהליך השיווק והמכירות הפרונטלי.

1

מיתוג

איתור ומציאת הקונספט המיתוגי הנכון לפרויקט הספציפי, בהתאמה מלאה לקהל היעד ולאופי הפרויקט. הנעת הליך זה כוללת היוועצות עם אנשי הקריאייטיב והגרפיקה בחברה.

2

אסטרטגיה שיווקית

ניתוח SWOT שיווקי לפרויקט, כולל ייצור ערכים מוספים ללקוחות, מציאת הזדמנויות שיווקיות ואיתור נקודות תורפה בפרויקט, ניטרולן והפיכתן ליתרונות שמסייעים להליך המכירה.

3

רכש מדיה

לרושתנו עומד ניסיון רב והיכרות רבת שנים עם עולמות המדיה ורכש הפרסום בפלטפורמות השונות, כשהכלל המנחה הוא פרסום שמביא תוצאות, בהתאם ליעדים ולאסטרטגיה השיווקית שנקבעה.

4

יחצ

תחום היח"צ מקבל אצלנו את הפתרונות המתקדמים ביותר, בעבודה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, המעניקים את המענה המלא לכיסוי התקשורתי של הפרויקט, כולל מציאת הגימיקים התקשורתיים, ניהול קשרי עיתונות וקידום כתבות ואייטמים בתקשורת המקומית והארצית.