הנהלת החברה

GSH נדל"ן הוקמה על מנת לספק מענה מלא לצורך הולך וגובר בענף הנדל"ן למומחיות בשיווק פרויקטים לקהל הרחב. החברה צברה ניסיון רב ועשיר בליווי פרויקטים רבים ברחבי הארץ ומעניקה סל פתרונות מקיף הממוקד בתוצאות מוכחות.

שחר פרי, מייסד ושותף. 

שחר בעל ניסיון רב וידע מעמיק בעולם שיווק הנדל"ן. שחר הוא בעל תואר BA במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, מאוניברסיטת דרבי. בעבר כיהן כמנכ"ל קבוצת 'פאוורפון' (מקבוצות המדיה העסקית הגדולות בארץ).

שחר ייסד את חברת GSH נדל"ן בשנת 2013, לאחר שהבין כי קיים צורך לספק מענה שיווקי מלא בענף הנדל"ן תוך ניצול הערך המוסף של ניסיונו הרב בעולמות השיווק והמדיה.

הדרייב שלו בחיים הוא לעשות את הטוב ביותר שאני יכול כדי לממש את היעדים שאני מציב לעצמי ברמה העסקית והפרטית.

מוטו לחיים: את הקשה עושים עכשיו, הבלתי אפשרי לוקח קצת יותר זמן.

גיא חדד, מייסד ושותף. 

גיא, יליד מצפה רמון, הוא בעל ניסיון רב בעולם המכירות והקמעונאות. בעבר ניהל רשת חנויות סלולר ארצית ורכש ניסיון רב תוך יצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופים וארגונים שונים במשק.

גיא היה שותף לייסוד חברת GSH נדל"ן בשנת 2013, בעת שהכיר את שחר תוך כדי עבודתם המשותפת בחברת 'פאוורפון'.  גיא משמש כאחראי ענף המכירות בחברה ועוסק ביצירת תהליכי מכירה אפקטיביים, ניצול חוזקות הפרויקט וניהול מו"מ עם לקוחות החברה, תוך ניצול ניסיונו הרב בעולם המכירות.

הדרייב שלו בחיים הוא עשייה מגוונת ורבת משמעות, תוך הצבת יעדים ואתגרים חדשים וכיבושם. גיא מאמין כי עדיף כשלון מפואר מחלומות במגירה.

מוטו לחיים: מים שקטים חודרים עמוק.

Free WordPress Themes, Free Android Games